Aktualności

Aktualności

16 października – Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik

     16 października uczniowie klas 5b, 5d oraz klasy 6b pod opieką pani Agnieszki Raczyńskiej, pani Barbary Sokół-Dobrzańskiej oraz pani Ewy Osińskiej brali udział w wycieczce do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.
     Dzieci z ogromną fascynacją obserwowały doświadczenia, zadawały pytania i samodzielnie poszukiwały odpowiedzi. Eksperymentowały, angażując wszystkie zmysły, bez najmniejszych oporów, bez wstydu przed pomyłką. Miały naturalną umiejętność bycia prawdziwymi odkrywcami. Cudownie było obserwować, jak łączyły naukę z emocjonującą zabawą. Kilka godzin doświadczeń zmęczyło nieco naszych milusińskich i aby się nieco wzmocnić, skorzystali ze smacznych posiłków przygotowanych na terenie Centrum. Po obiedzie czekały na uczniów kolejne wrażenia w planetarium, gdzie obejrzeli film 3d „Na skrzydłach marzeń”.

   

   
11 października – Dzień Edukacji Narodowej

     Dnia 11.10.2019r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor Barbara Anchimowicz złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz wręczyła złotą tarczę Pani D. Kiwińskiej jako uhonorowanie wieloletniej pracy zawodowej w zakresie kształtowania osobowości młodych ludzi przez wiele lat pracy z dziećmi. Poinformowała także zebranych o przyznaniu złotej tarczy Pani J. Królikowskiej, która po wielu latach pracy na stanowisku nauczyciela matematyki odeszła na emeryturę. Z okazji święta wszystkich pracowników oświaty Pani Dyrektor wręczyła nagrody dyrektora dla wyróżniających się nauczycieli i pracowników administracji i obsługi. Uroczystość uświetnił występ uczniów klasy II b oraz III c, którzy przygotowali montaż słowno-muzyczny. Nasi najmłodsi uczniowie z wielkim przejęciem recytowali wiersze oraz śpiewali piosenki. Na zakończenie swojego występu uczniowie złożyli życzenia dla nauczycieli, pracowników niepedagogicznych oraz emerytowanych nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 4 oraz wręczyli własnoręcznie wykonane słoneczniki.

   

   
10 października 2019 r. – Dzień Erasmusa i Dzień Języków Obcych

     W dniu 10 października 2019 świętowaliśmy w szkole Dzień Erasmusa i Dzień Języków Obcych. W tym dniu poprosiliśmy wszystkich uczniów, żeby ubrali się na biało-niebiesko, w kolorach logo Erasmusa, a szkołę udekorowaliśmy balonami w tych kolorach. Wydarzenie odbyło się w sali gimnastycznej, gdzie uczniowie naszej szkoły zaprezentowali kraje europejskie oraz nauczyli nas po kilka podstawowych wyrazów z języków narodowych krajów europejskich. Odbył się także pokaz mody ekologicznej oraz konkurs z wiedzy o krajach partnerskich projektu Erasmus + pt."Przyroda, ekologia i rzemiosło jako dziedzictwo kultury europejskiej", realizowanego aktualnie w SP4.

   

   

     Dołącz do naszej grupy na facebooku i oglądaj więcej zdjęć:

Erasmus Ecology

wrzesień 2019r.wrzesień 2018r.

październik 2018r.

listopad 2018r.

grudzień 2018r.

styczeń 2019r.

luty 2019r.

marzec 2019r.

kwiecień 2019r.

maj 2019r.

czerwiec 2019r.


  Ustaw stronę jako startową!   Dodaj stronę do ulubionych!   Wyślij do nas list! Do góry