Pracownicy szkoły

Pracownicy szkoły

Grono pedagogiczne
w roku szkonym 2019/2020

Lp. Nazwisko i imię Funkcja
1. Anchimowicz Barbara Dyrektor, W-f
2. Wakoń Monika Wicedyrektor, J. polski, Etyka
3. Iwaniec Halina J. polski, J. rosyjski
4. Michalska Magdalena J. polski
5. Borowska Elżbieta Matematyka
6. Osińska Ewa Matematyka, Fizyka
7. Klimczuk Joanna Historia, WOS
8. Kuryjak Jolanta Biologia, Przyroda
9. Gumienny Albin Informatyka
10. Drozda Marzena Technika, Biblioteka, Edukacja dla bezpieczeństwa, Plastyka
11. Filipowicz-Witkowska Ilona J. angielski
12. Wojciechowska Anna J. angielski
13. Stachal Monika J. angielski
14. Barlińska Dorota Bibliotekarz, MCI
15. Masełko Jarosław Matematyka
16. Sokół – Dobrzańska Barbara Plastyka, Muzyka, Doradztwo Zawodowe
17. Stępień Bożena Religia
18. Marciniak Jolanta Religia, Informatyka, Wychowanie do życia w rodzinie
19. Miszczuk Wojciech W-f
20. Stafijowski Dariusz W-f
21. Szafiński Julian W-f
22. Sowa-Zduńczuk Agnieszka W-f, Informatyka
23. Pilipczuk-Oliwiak Patrycja Logopeda, Rewalidacja
24. Berezowska Elżbieta Psycholog
25. Łydzińska Małgorzata Pedagog szkolny
26. Chmiel Ewa Edukacja wczesnoszkolna
27. Bojczuk Krystyna Edukacja wczesnoszkolna
28. Kozłowski Waldemar Edukacja wczesnoszkolna
29. Fanczak Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna
30. Żyszkowska Iwona Edukacja wczesnoszkolna
31. Farian Agata Edukacja wczesnoszkolna
32. Kisiel - Tałaj Iwona Edukacja wczesnoszkolna
33. Branewska Katarzyna Nauczyciel wspomagający
34. Sroka Alicja Nauczyciel wspomagający
35. Kiwińska Danuta Nauczyciel wspomagający
36. Jabłońska Anna Edukacja wczesnoszkolna
37. Szmagalska Teresa Nauczyciel wspomagający
38. Rudnik Edyta Rewalidacja
39. Pióro Beata Rehabilitant, Rewalidacja
40. Łuszczyńska Marta Wychowawca świetlicy, Rewalidacja
41. Szymańska Maryla Geografia, Świetlica
42. Jankowska Agnieszka J. polski
43. Kaczor Dorota Nauczyciel wspomagający
44. Łoś Barbara Nauczyciel wspomagający
45. Raczyńska-Cyfra Agnieszka Język angielski, Język niemiecki
46. Pietrzyk Halina Wychowawca świetlicy
47. Podgórska Małgorzata Chemia
48. Sebestyańska Barbara Wychowawca świetlicy
49. Stachowska Beata Religia, WDŻ
50. Tarnowska Anna Wychowawca świetlicy
51. Wojcieszuk Andrzej Historia


Pracownicy administracji

Lp. Nazwisko i imię Funkcja
1. Kowalska Barbara Główny księgowy
2. Radziejczuk-Romanowska Katarzyna Kierownik gospodarczy
3. Dorosz Ewa Sekretarz szkoły
4. Krawczuk Marta Intendent
5. Śliwińska Joanna Referent księgowy


Pracownicy obsługi

Franaszczuk Edyta
Lp. Nazwisko i imię Funkcja
1. Tołyż Justyna Kucharz
2. Kowalska Krystyna Pomoc kuchenna
3. Borkowska Aneta Sprzątaczka
4. Korszla Anna Sprzątaczka
5. Michalak Joanna Sprzątaczka
6. Sprzątaczka
7. Knapińska Ewa Opiekun dzieci w czasie dowozu
7. Kita Andrzej Konserwator
8. Dorosz Bogdan Opiekun dzieci na przejściu dla pieszych
9. Kołtuniuk Krzysztof Kierowca
10. Knapiński Zdzisław Kierowca

  Ustaw stronę jako startową!  Dodaj stronę do ulubionych!  Wyślij do nas list! Do góry