Pracownicy szkoły

Pracownicy szkoły

Grono pedagogiczne
w roku szkolnym 2020/2021

Lp. Nazwisko i imię Funkcja
1. Anchimowicz Barbara Dyrektor, W-f
2. Wakoń Monika Wicedyrektor, J. polski, Etyka
3. Iwaniec Halina J. polski, J. rosyjski
4. Michalska Magdalena J. polski
5. Borowska Elżbieta Matematyka
6. Osińska Ewa Matematyka, Fizyka
7. Klimczuk Joanna Historia, WOS
8. Rogalska Alicja Chemia, Biologia
9. Gumienny Albin Informatyka
10. Drozda Marzena Technika, Biblioteka, Edukacja dla bezpieczeństwa, Plastyka
11. Filipowicz-Witkowska Ilona J. angielski
12. Wojciechowska Anna J. angielski
13. Suska Agnieszka J. angielski
14. Barlińska Dorota Bibliotekarz, MCI, J. polski
15. Baranowska Monika Matematyka
16. Sokół – Dobrzańska Barbara Plastyka, Muzyka, Doradztwo Zawodowe
17. Stachowska Beata Religia
18. Marciniak Jolanta Religia, Informatyka, Wychowanie do życia w rodzinie
19. Miszczuk Wojciech W-f
20. Stafijowski Dariusz W-f
21. Szafiński Julian W-f
22. Sowa-Zduńczuk Agnieszka W-f, Informatyka
23. Pilipczuk-Oliwiak Patrycja Logopeda, Rewalidacja
24. Berezowska Elżbieta Psycholog
25. Łydzińska Małgorzata Pedagog szkolny
26. Chmiel Ewa Edukacja wczesnoszkolna
27. Mazur Anna Edukacja wczesnoszkolna
28. Kozłowski Waldemar Edukacja wczesnoszkolna
29. Fanczak Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna
30. Żyszkowska Iwona Edukacja wczesnoszkolna
31. Farian Agata Edukacja wczesnoszkolna
32. Kisiel - Tałaj Iwona Edukacja wczesnoszkolna
33. Branewska Katarzyna Nauczyciel wspomagający
34. Sroka Alicja Nauczyciel wspomagający
35. Surma Anna Nauczyciel wspomagający
36. Pełczyńska Patrycja Nauczyciel wspomagający
37. Szmagalska Teresa Nauczyciel wspomagający
38. Rudnik Edyta Rewalidacja
39. Pióro Beata Rehabilitant, Rewalidacja
40. Łuszczyńska Marta Wychowawca świetlicy, Rewalidacja
41. Szymańska Maryla Geografia, Świetlica
42. Jankowska Agnieszka J. polski
43. Kaczor Dorota Nauczyciel wspomagający
44. Łoś Barbara Nauczyciel wspomagający
45. Raczyńska-Cyfra Agnieszka Język angielski, Język niemiecki
46. Puźniak Renata Wychowawca świetlicy
47. Howorus Ewa J. angielski
48. Pikuzińska-Rymar Małgorzata Nauczyciel wspomagający
49. Rybak Elżbieta Muzyka
50. Tarnowska Anna Wychowawca świetlicy
51. Wojcieszuk Andrzej Historia


  Ustaw stronę jako startową!  Dodaj stronę do ulubionych!  Wyślij do nas list! Do góry