31 stycznia – „Bezpieczny Wypoczynek”

W styczniu 2020 r. w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny „Bezpieczny wypoczynek”. Wzięło w nim udział 124 uczniów z klas I-III. Komisja po obejrzeniu prac wyłoniła laureatów oraz przyznała wyróżnienia. Laureatami zostali: Weronika Kwietniewska z kl. Ib, Julia Ziemianek z kl. IIb oraz Aleksandra Wilgos z kl. IIIa. Wyróżnienia otrzymali: Filip Kręnt kl. Ib, Adrianna Suska z kl. Ia, Hanna Potrapeluk z kl. Ia, Magdalena Hus kl. IIa, Laura Sobczyńska kl. IIb, Gabriela Niemiec kl. IIc, Wiktoria Jeleń kl. IIIb, Weronika Łobocka kl. IIIc, Martyna Malinowska kl. IIIa. Konkurs zorganizowały: Elżbieta Franczak, Iwona Żyszkowska.